Praktiniai spalio mėnesio bibliotekos mokymai

Kviečiame studentus ir dėstytojus į praktinius bibliotekos mokymus apie informacijos šaltinių paiešką, literatūros analizę ir šaltinių citavimą bei studijų rašto darbų maketavimą. Mokymai vyks kontaktiniu arba nuotoliniu būdu. Į kontaktinius mokymus prašome registruotis iš anksto (mokymų vietos ribotos), į nuotolinius mokymus registruotis nereikia, bet jungtis galima tik su kolegijos el. paštu.

 

Informacijos šaltinių paieška | KONTAKTINIAI MOKYMAI BIBLIOTEKOJE

Mokymai apie studijoms ir mokslui tinkamų informacijos šaltinių paiešką duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemose. Taip pat šaltinių atranką bei literatūros sąrašų kūrimą pagal APA citavimo taisykles. Mokymų trukmė – 1 val. Mokymai vyksta bibliotekoje (208 k.). Prašome į kontaktinius mokymus registruotis iš anksto, paspaudus tinkamą laiką:

Spalio 12 d. – 13.30 val.
Spalio 24 d. – 15.20 val.

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus dokumentą su pateiktomis nuorodomis ir prisijungimais prie visų informacijos šaltinių.


Radau. Rašau. Cituoju. | KONTAKTINIAI MOKYMAI BIBLIOTEKOJE

Mokymai apie šaltinių paiešką duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemose, literatūros analizę, šaltinių citavimą ir perfrazavimą, literatūros sąrašo sudarymą bei Kauno kolegijoje vykdomą plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 val. Mokymai vyksta bibliotekoje (208 k.). Prašome į kontaktinius mokymus registruotis iš anksto, paspaudus tinkamą laiką:

Spalio 5 d. – 11.45 val.

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus dokumentą su pateiktomis nuorodomis ir prisijungimais prie visų informacijos šaltinių.


Radau. Rašau. Cituoju. | NUOTOLINIAI MOKYMAI

Mokymai apie šaltinių paiešką duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemose, literatūros analizę, šaltinių citavimą ir perfrazavimą, literatūros sąrašo sudarymą bei Kauno kolegijoje vykdomą plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 val.

Spalio 26 d. – 18.00 val.

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/jnn-jnyd-gfm (registruotis nereikia).

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus dokumentą su pateiktomis nuorodomis ir prisijungimais prie visų informacijos šaltinių.


Studijų rašto darbų maketavimas | NUOTOLINIAI MOKYMAI

Mokymai apie taisyklingą studijų rašto darbų maketavimą (įforminimą) pagal Kauno kolegijos rašto darbų įforminimo reikalavimus. Mokymų trukmė – 1 val.

Spalio 23 d. – 16.15 val.

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/mou-ypoz-uwe (registruotis nereikia).

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus pagal reikalavimus sumaketuoto baigiamojo darbo šabloną, bei studijų rašto darbų maketavimo patarimus.

 

 

 

Kilus klausimų dėl mokymų arba norint atšaukti kontaktinių bibliotekos mokymų registraciją prašome rašyti el. paštu: biblioteka@go.kauko.lt