Erdvės studijoms ir laisvalaikiui

Biblioteka įsikūrusi vienoje erdvėje – moderniame Studijų centro pastate, kuris atvertas 2014 m. Biblioteka skirta visų kolegijos fakultetų studentams. Bibliotekos plotas yra 2160 kvadratinių metrų. Biblioteka įsikūrusi per tris aukštus:

  • pirmajame aukšte yra leidinių uždarasis fondas bei dirba bibliotekos vadovas, Informacijos išteklių formavimo grupės darbuotojai, informacijos ir sklaidos specialistai;
  • antrajame ir trečiajame aukšte yra bibliotekos atvirasis fondas ir erdvės skaitytojams, kuriuos aptarnauja profesionalūs bibliotekininkai ir informacijos konsultantas. Studentai čia gali rasti vietas studijuoti, rašyti rašto darbus, individualaus ir grupinio darbo kambarius, kompiuterines darbo vietas, savitarnos įrenginius knygoms skolintis ir grąžinti, kitus įrenginius bei kompiuterines programas studijoms.
  • antrame bibliotekos aukšte, komandinio darbo kambaryje (307 kab.) yra stalo žaidimų, su kuriais galima žaisti tiek bibliotekoje, tiek skolintis į namus. Žaidžiant stalo žaidimus, svarbu laikytis atsakingo jų naudojimo taisyklių – saugoti žaidimų detales, neišmėtyti jų ir grąžinti žaidimus tokios būklės, kokios jie buvo paskolinti. Visą žaidimų sąrašą rasti ir juos užsisakyti galima Virtualioje bibliotekoje.

Biblioteka yra atvira visiems. Kiekvienas gali apsilankyti, skaityti leidinius ar gauti kitą informaciją. Registruotieji bibliotekos skaitytojai (studentai ir darbuotojai) gali skolinti knygas į namus, naudotis prenumeruojamais elektroniniais ištekliais namuose, gauti bibliotekos naujienas ir mokomąją medžiagą, konsultuotis ir dalyvauti tradiciniuose ir interaktyviuose mokymuose.

Leidiniams bibliotekoje yra skirta 2428 metrų lentynų, iš jų 1612 metrų yra atviruosiuose fonduose ir 816 metrų mobiliųjų stumdomų lentynų uždarajame fonde.

Visas erdves ir knygų lentynas pagal jose sudėliotų knygų temas galima rasti bibliotekos interaktyviame žemėlapyje, paspaudus reikiamą erdvę ar lentyną: https://biblioteka.kaunokolegija.lt/map