Knygų paroda „Viskas prasidėjo nuo bučinio“

Kviečiame į trečiame bibliotekos aukšte eksponuojamą bibliotekos knygų parodą „Viskas prasidėjo nuo bučinio“. Vasario 14 d. minimai meilės dienai skirtoje parodoje knygos apie meilę ir įvairias formas.

Meilė yra kaip tarpusavio siūlas, kuris jungia žmones įvairiais lygiais ir suteikia gyvenimui gilumą bei prasmę. Jos svarba yra neapsakoma, nes ji apima ne tik romantiškus ryšius, bet ir šeimą, draugus, tautą bei netgi save patį. Pradėdami nuo šeimos, matome, kad meilė jos viduje yra gyvybiškai svarbi, teikianti paramą, saugumą ir emocinę bei psichologinę gerovę. Ryšiai su draugais ir artimaisiais skatina socialinį ryšį, kuris padeda mums jaustis priimtiems ir suprastiems, o taip pat skatina altruizmą bei padeda formuoti stiprius bendruomeninius ryšius. Meilė tėvynei ir kultūrinei paveldai suteikia stiprybės jausmą ir skatina atsakomybę už bendrą gerovę. Nepamirštama ir savigarbos bei meilės sau svarba, nes tai leidžia geriau suprasti savo vidinius poreikius ir skatina psichologinį atsparumą. Galiausiai, meilė yra neatskiriamas žmogiškosios egzistencijos aspektas, kuris skatina bendravimą, pagarbą ir solidarumą, kurdama tvirtus ir ilgalaikius ryšius tiek asmeniniame, tiek visuomeniniame gyvenime.