Praktiniai kovo mėnesio bibliotekos mokymai

Studentai ir dėstytojai kviečiami į praktinius bibliotekos mokymus apie informacijos šaltinių paiešką, literatūros analizę ir šaltinių citavimą bei dirbtinio intelekto įrankių etišką naudojimą studijų darbuose.

Taip pat kviečiame dalyvauti naujuose bibliotekos mokymuose „Šaltinių paieška O’Reilly for Higher Education duomenų bazėje“, kuriuose sužinosite kaip ieškoti informacijos ir naudotis naujai prenumeruojama duomenų baze O’Reilly for Higher Education. Informacinių technologijų sričių studentams ir dėstytojams aktualioje duomenų bazėje galima rasti virš 50000 įvairių studijų ir mokslo darbams skirtų šaltinių.

Mokymai vyksta kontaktiniu arba nuotoliniu būdu. Į bibliotekos mokymus prašome registruotis iš anksto, į nuotolinius mokymus jungtis galima tik su kolegijos el. paštu.

Radau. Rašau. Cituoju. | NUOTOLINIAI MOKYMAI

Mokymai apie šaltinių paiešką duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemose, literatūros analizę, šaltinių citavimą ir perfrazavimą, literatūros sąrašo sudarymą bei Kauno kolegijoje vykdomą plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 val. Prašome į nuotolinius mokymus registruotis iš anksto, paspaudus tinkamą laiką:

Kovo 13 d. – 10.00 val.
Kovo 27 d. – 16.45 val.

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/jnn-jnyd-gfm

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus dokumentą su pateiktomis nuorodomis ir prisijungimais prie visų informacijos šaltinių.


Šaltinių paieška O’Reilly for Higher Education duomenų bazėje | NUOTOLINIAI MOKYMAI

Mokymai apie naujai prenumeruojamą informacinių technologijų sričių ir su jomis susijusių temų mokymosi išteklių duomenų bazę O’Reilly for Higher Education ir joje esančių šaltinių paiešką. Duomenų bazėje galima rasti virš 50000 įvairių šaltinių: el. knygų, audioknygų, vaizdo įrašų, kursų medžiagos, ekspertų grojaraščių bei naudotis įprasta paieška, filtruoti rezultatus pagal temas, leidėjus ir kt. Mokymų trukmė – 30 min. Prašome į nuotolinius mokymus registruotis iš anksto, paspaudus tinkamą laiką:

Kovo 21 d. – 14.30 val.

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/jnn-jnyd-gfm


Dirbtinio intelekto įrankių etiškas naudojimas studijų darbuose | NUOTOLINIAI MOKYMAI |

Mokymai apie tinkamą dirbtinio intelekto įrankių naudojimą studijų darbuose, atsižvelgiant į akademinės etikos principus ir plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 val. Prašome į nuotolinius mokymus registruotis iš anksto, paspaudus tinkamą laiką:

Kovo 19 d. – 15.00 val.

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/jnn-jnyd-gfm

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus „Dirbtinio intelekto įrankių etiško naudojimo gaires Kauno kolegijoje“.

Primename, kad mokymų „STUDIJŲ RAŠTO DARBŲ MAKETAVIMAS“ filmuką galite peržiūrėti bibliotekos YouTube grojaraštyje.

Kilus klausimų dėl mokymų arba norint atšaukti bibliotekos mokymų registraciją prašome rašyti el. paštu: biblioteka@go.kauko.lt