Praktiniai sausio mėnesio bibliotekos mokymai

Kviečiame studentus ir dėstytojus į praktinius bibliotekos mokymus apie informacijos šaltinių paiešką bei literatūros analizę ir šaltinių citavimą. Mokymai vyksta kontaktiniu arba nuotoliniu būdu. Į bibliotekos mokymus prašome registruotis iš anksto, į nuotolinius mokymus jungtis galima tik su kolegijos el. paštu.

Radau. Rašau. Cituoju. | KONTAKTINIAI MOKYMAI

Mokymai apie šaltinių paiešką duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemose, literatūros analizę, šaltinių citavimą ir perfrazavimą, literatūros sąrašo sudarymą bei Kauno kolegijoje vykdomą plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 val. Mokymai vyksta bibliotekoje, 208 kab. Prašome į kontaktinius mokymus registruotis iš anksto:

Sausio 16 d. – 10.00 val.
Sausio 25 d. – 14.30 val.

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus dokumentą su pateiktomis nuorodomis ir prisijungimais prie visų informacijos šaltinių.

Radau. Rašau. Cituoju. | NUOTOLINIAI MOKYMAI

Mokymai apie šaltinių paiešką duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemose, literatūros analizę, šaltinių citavimą ir perfrazavimą, literatūros sąrašo sudarymą bei Kauno kolegijoje vykdomą plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 val. Prašome į nuotolinius mokymus registruotis iš anksto ir prisijungti nurodytų metu:

Sausio 29 d. – 17.00 val.

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/jnn-jnyd-gfm

Studijų rašto darbų maketavimas | NUOTOLINIAI MOKYMAI

Mokymai apie taisyklingą studijų rašto darbų maketavimą (įforminimą) pagal Kauno kolegijos rašto darbų įforminimo reikalavimus. Mokymų trukmė – 1 val.

Sausio 22 d. – 16.15 val.

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/mou-ypoz-uwe (registruotis nereikia).

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus pagal reikalavimus sumaketuoto baigiamojo darbo šabloną bei studijų rašto darbų maketavimo patarimus.

Kilus klausimų dėl mokymų arba norint atšaukti bibliotekos mokymų registraciją prašome rašyti el. paštu: biblioteka@go.kauko.lt