Praktiniai gegužės mėnesio bibliotekos mokymai

Studentai ir dėstytojai kviečiami į praktinius bibliotekos mokymus apie informacijos šaltinių paiešką, literatūros analizę ir šaltinių citavimą.

Radau. Rašau. Cituoju. | NUOTOLINIAI MOKYMAI

Mokymai apie šaltinių paiešką duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemose, literatūros analizę, šaltinių citavimą ir perfrazavimą, literatūros sąrašo sudarymą bei Kauno kolegijoje vykdomą plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 val. Prašome į nuotolinius mokymus registruotis iš anksto:

Gegužės 10 d. – 10.00 val.

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/jnn-jnyd-gfm

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus dokumentą su pateiktomis nuorodomis ir prisijungimais prie visų informacijos šaltinių.

Jei turite klausimų dėl informacijos naudojimo, citavimo ir kt., visada kviečiame į individualias konsultacijas bibliotekoje ar nuotoliniu būdu! Konsultacijas teikia Dalė Šumskienė. Jei norite susitarti dėl konsultacijos iš anksto, prašome jai parašyti el. paštu: dale.sumskiene@go.kauko.lt

Primename, kad trumpus mokomuosius ir įrašytų bibliotekos mokymų vaizdo įrašus galite rasti bibliotekos Moodle Akademinis raštingumas ir YouTube grojaraštyje.