Kviečiame į rugsėjo mėnesio bibliotekos praktinius mokymus

Kviečiame dėstytojus ir studentus į bibliotekos praktinius mokymus, kurie vyks kontaktiniu arba nuotoliniu būdu. Prašome pasirinkti ir iš anksto užsiregistruoti į norimus mokymus.

KONTAKTINIAI MOKYMAI

  • „Mokslinės informacijos paieška Semantic Scholar ir Google Scholar portaluose“ mokymai, kuriuose išsamiai susipažinsite kaip mokslinės informacijos paieškos sistemose Semantic Scholar ir Google Scholar atlikti paiešką ir rasti šaltinius mokslo ir studijų darbams. Mokymų trukmė – 1 valanda.

Registracija:

Rugsėjo 20 d. – 15:20 val. https://bit.ly/3CaNSCY
Rugsėjo 22 d. – 10:50 val. https://bit.ly/3hvp8gR
Rugsėjo 28 d. –  9:00 val. https://bit.ly/3ljU8RX

  • „Paieška Kauno kolegijos virtualioje bibliotekoje (KK VB) ir Lietuvos virtualioje bibliotekoje (LVB)“ mokymai, kuriuose išsamiai susipažinsite su KK VB ir LVB skirtumais, išteklių įvairove, kaip rasti įvairių rūšių šaltinius studijoms ir mokslui. Mokymų trukmė – 1 valanda.

Registracija:

Rugsėjo 21 d. – 12:40 val. https://bit.ly/3tCz9NO
Rugsėjo 23 d. – 13:35 val. https://bit.ly/3A9OyrD
Rugsėjo 30 d. – 11:45 val. https://bit.ly/3z3RR24

Mokymai vyksta kontaktiniu būdu: Pramonės per. 22A, II aukštas, 208 kabinetas. Dalyvaujant kontaktiniuose mokymuose galimybių pasas yra privalomas.

Pastaba: jeigu turi papildomų klausimų ar užsiregistravote į mokymus ir negalėsite juose dalyvauti, prašome rašyti Jūratei Daubarienei el. paštu: jurate.daubariene@go.kauko.lt  


NUOTOLINIAI MOKYMAI

  • ,,Informacijos šaltinių paieškos apžvalga“ mokymai, kuriuose sužinosite, kaip surasti studijoms ir mokslui tinkamus informacijos šaltinius duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kt., bei atliksite praktines užduotis. Mokymų trukmė – 1 val. 30 min.

Registracija:

Rugsėjo 21 d. – 18:00 val. https://bit.ly/2VFdvvT
Rugsėjo 28 d. – 17:00 val. https://bit.ly/3EgwaiX

  • ,,Literatūros analizė ir citavimas“ mokymai, kuriuose sužinosite, kaip atlikti literatūros analizę, cituoti ir perfrazuoti šaltinius, sudaryti literatūros sąrašą ir apie plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 valanda.

Registracija:

Rugsėjo 22 d. – 18:00 val. https://bit.ly/3z4PkVf
Rugsėjo 29 d. – 17:00 val. https://bit.ly/3A9qk0s

Pastaba: užsiregistravusieji į mokymus, vieną dieną prieš mokymus gaus kvietimą į mokymus el. paštu. Jeigu negavote kvietimo ar turite kitų klausimų dėl mokymų, prašome rašyti Jūratei Daubarienei el. paštu: jurate.daubariene@go.kauko.lt  

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu per Hangouts Meet by Google programėlę. Užsiregistruoti į mokymus galite per pateiktas registracijos formas:

Visi mokymai organizuojami kiekvieną mėnesį. Jeigu neliko laisvų vietų šį mėnesį ar netinkamas mokymų laikas, galite palaukti kito mėnesio arba parašyti informacijos konsultantei Jūratei Daubarienei el. paštu: jurate.daubariene@go.kauko.lt Gali būti, jog jus užregistruos papildomai arba galėsite susitarti dėl papildomų mokymų ar individualios konsultacijos.