Kviečiame į interaktyvias parodas

Kviečiame į interaktyvias parodas. Siekiant laikytis visų saugumo reikalavimų, bibliotekoje eksponuojamas parodas perkeliame į elektroninę erdvę. Todėl, kviečiame visus parodose dalyvauti tiesiai iš namų!

Paroda „Nuo suvenyro iki autorinės knygos“

Parodoje eksponuojami istoriniai ir eksperimentiniai įrišimai, klasikinės knygos bei kūrybinės interpretacijos. Ekspozicijoje pateikiami darbai sukurti Stiklo, keramikos, odos, tekstilės meno programos Odos specializacijos studentų kursinių darbų metu. Parodos tikslas – praplėsti tradicinį požiūrį į knygą, pristatant ją ne tik kaip informacijos saugotoją, bet kaip kultūrinį simbolį – kūrybos ir saviraiškos objektą.

  • Ekspozicijos laikas: 2021 metų pavasario semestras
  • Parodoje eksponuojami studentų 2018-2020 metų darbai

Paroda „Abipus ribos“

„Abipus ribos“ – paroda, susidedanti iš dviejų dalių ir tarsi įprasmina gyvenimą iki lemtingų 2020 metų įvykių pradžios ir tai, kaip kinta visuomenės dėmesio centras po pandemijos paskelbimo. Parodoje eksponuojami abstraktūs, dekoratyvūs kūriniai. Juos vienija pasirinkta medžiaga – oda, pasižyminti idealiomis savybėmis įvairių kūrybinių idėjų realizavimui. Vaizdas per langą, urbanistinio miesto ritmas, gamtos peizažo fragmentas, nugirstas žodis, užplūdęs jausmas šiuose darbuose išreikštas spalva, forma, faktūra ir sudaro visų eksponuojamų darbų esmę. Kiekviename kūrinyje perteiktas savitas sprendimas – panašus, bet niekada nepasikartojantis.

  • Ekspozicijos laikas: 2021 metų pavasario semestras
  • Parodoje eksponuojami studentų 2018-2020 metų darbai