Bibliotekos kovo mėn. praktiniai mokymai

Kviečiame į kovo mėnesio praktinius mokymus ,,Informacijos šaltinių paieška” ir ,,Literatūros analizė ir citavimas”.

Mokymų ,,Informacijos šaltinių paieška” metu sužinosite, kaip surasti studijoms ir mokslui tinkamus informacijos šaltinius duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kt., bei atliksite praktines užduotis. Mokymų trukmė – 1 val. 30 min.

Mokymų ,,Literatūros analizė ir citavimas” metu sužinosite, kaip atlikti literatūros analizę, cituoti ir perfrazuoti šaltinius, sudaryti literatūros sąrašą ir apie plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 valanda.

Pastaba: užsiregistravusieji į mokymus, vieną dieną prieš mokymus gaus kvietimą į mokymus el. paštu. Jeigu negavote kvietimo ar turite kitų klausimų dėl mokymų, prašome rašyti Jūratei Daubarienei el. paštu: jurate.daubariene@go.kauko.lt  

Mokymai vyksta nuotoliniu būdu per Hangouts Meet by Google programėlę. Užsiregistruoti į mokymus galite per pateiktas registracijos formas:

,,Informacijos šaltinių paieška“:

,,Literatūros analizė ir šaltinių citavimas“:

Šie mokymai organizuojami kiekvieną mėnesį. Jeigu neliko laisvų vietų šį mėnesį ar netinkamas mokymų laikas, galite palaukti kito mėnesio arba parašyti informacijos konsultantei Jūratei Daubarienei el. paštu: jurate.daubariene@go.kauko.lt Gali būti, jog jus užregistruos papildomai arba galėsite susitarti dėl papildomų mokymų ar individualios konsultacijos.