Knygų paroda „Švenčių maratonas vasaros sūkuryje“

Kviečiame į trečiame bibliotekos aukšte eksponuojamą bibliotekos knygų parodą „Švenčių maratonas vasaros sūkuryje“. Parodoje knygos apie vasaros šventes, renginius, draugų ir artimųjų susibūrimus bei sklandų jų organizavimą, dekoruojant susitikimų vietas, ruošiant skaniausius užkandžius bei paruošiant smagiausius žaidimus.

Vasara, rodos, ką tik prasidėjo, o jau sukasi švenčių maratonas. Regis saulėgrįža su Joninėmis, kupinomis laužų liepsnų ir paparčio žiedo paieškų magijos, dar nespėjo išblėsti iš atminties, o jau artėja Valstybės – Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, kviečianti susivienyti ir švęsti laisvę po žvaigždėtu vasaros dangumi.

Šventinis sūkurys įsuka ir į tradicijas apipintas Žolines, kai gamtos pilnatvė džiugina kvapniais žolynais ir gėlių vainikais. Šią dieną močiutės su meile riša kvapnius žolynų ryšulėlius, o namai pakvimpa vasaros pievomis. Tačiau vasaros šventės – tai ne tik tradicijos ir papročiai. Tai ir laikas, skirtas susitikimams su artimaisiais, draugais ir šeima. Laikas, kai vakarai ilgi ir šilti, o pokalbiai prie laužo trunka iki paryčių. Tai laikas, kai galima atsipalaiduoti, mėgautis gamta ir vienas kito draugija.

Vasaros šventės – tai tarsi spalvingi karoliukai, suverti ant ilgos saulėtų dienų virtinės. Kiekvienas karoliukas – unikalus ir nepakartojamas, kupinas savų papročių, istorijų ir emocijų. Svarbiausia nepamiršti mėgautis kiekviena akimirka, kurią dovanoja šis šviesiausias ir šilčiausias metų laikas – vasara.