Biblioteka kviečia į sausio mėnesio nuotolinius mokymus

Kviečiame dėstytojus ir studentus į bibliotekos praktinius mokymus, kurie vyks nuotoliniu būdu su Hangouts Meet by Google įrankiu. Prašome pasirinkti ir iš anksto užsiregistruoti į norimus mokymus. Registruojantis būtina nurodyti savo kolegijos el. pašto adresą. Kvietimą su nuoroda į mokymus, užsiregistravusieji gauna vieną dieną prieš mokymus tik į kolegijos el. paštą. Būtina į mokymus jungtis taip pat tik su savo kolegijos el. paštu. 

Norėdami užsiregistruoti į mokymus, paspauskite nuorodą ir užpildykite registracijos formą.

NUOTOLINIAI MOKYMAI 

Literatūros analizė ir šaltinių citavimas

Šiuose mokymuose sužinosite kaip atlikti literatūros analizę, cituoti ir perfrazuoti šaltinius, sudaryti literatūros sąrašą, susipažinsite su Kauno kolegijoje vykdoma plagiato prevencija. Mokymų trukmė – 1 valanda. Registracija:

Sausio 12 d. – 11:30 val. https://bit.ly/3PONSAu
Sausio 19 d. – 15:30 val. https://bit.ly/3jr7kax
Sausio 26 d. – 18:00 val. https://bit.ly/3BVAq8a

Informacijos šaltinių paieška

Šiuose mokymuose sužinosite kaip surasti studijoms ir mokslui tinkamus informacijos šaltinius duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemos, kaip juos atsirinkti bei gauti jų aprašus literatūros sąrašui pagal APA citavimo taisykles. Mokymų trukmė – 1 val. 30 min. Registracija:

Sausio 10 d. – 10:20 val. https://bit.ly/3hFrD3u
Sausio 18 d. – 18:00 val. https://bit.ly/3YGMCmZ
Sausio 24 d. – 15:35 val. https://bit.ly/3i7Kd4i

Prieš prasidedant mokymams rekomenduojame jiems pasiruošti. Pateikiame Jums dokumentą su pateiktomis nuorodomis ir prisijungimais prie visų informacijos šaltinių.

Studijų rašto darbų maketavimas

Šiuose naujuose mokymuose išmoksite, kaip taisyklingai sumaketuoti (įforminti) savo studijų rašto darbus pagal Kauno kolegijos rašto darbų įforminimo reikalavimus. Mokymų trukmė – 1 val. Registracija:

Sausio 16 d. – 16:15 val. https://bit.ly/3jqY06t

Prieš prasidedant mokymams rekomenduojame jiems pasiruošti. Pateikiame Jums dokumentus, kuriuose rasite pagal reikalavimus sumaketuoto baigiamojo darbo šabloną, bei studijų rašto darbų maketavimo patarimus.


Jeigu negavote kvietimo ar turite kitų klausimų dėl mokymų, prašome rašyti el. paštu: biblioteka@go.kauko.lt