Biblioteka kviečia į lapkričio mėnesio nuotolinius mokymus

Kviečiame dėstytojus ir studentus į bibliotekos praktinius mokymus, kurie vyks nuotoliniu būdu su Hangouts Meet by Google įrankiu. Prašome pasirinkti ir iš anksto užsiregistruoti į norimus mokymus. Registruojantis būtina nurodyti savo kolegijos el. pašto adresą. Kvietimą su nuoroda į mokymus, užsiregistravusieji gauna vieną dieną prieš mokymus tik į kolegijos el. paštą. Būtina į mokymus jungtis taip pat tik su savo kolegijos el. paštu. 

Atkreipkite dėmesį, jog siūlome mokymus ,,Informacijos šaltinių paieškos apžvalga”, kuriuose sužinosite apie visus studijų ir mokslo išteklius bei paieškos galimybes. Kituose informacijos paieškos mokymuose gausite išsamią informaciją apie šaltinių paiešką konkrečiose duomenų bazėse ar portaluose.

Norėdami užsiregistruoti į mokymus, paspauskite nuorodą ir užpildykite registracijos formą.

NUOTOLINIAI MOKYMAI 

Literatūros analizė ir citavimas

Šiuose mokymuose sužinosite kaip atlikti literatūros analizę, cituoti ir perfrazuoti šaltinius, sudaryti literatūros sąrašą, susipažinsite su Kauno kolegijoje vykdoma plagiato prevencija. Mokymų trukmė – 1 valanda. Registracija:

Lapkričio 11 d. – 15:35 val. https://bit.ly/3BfoRpc
Lapkričio 18 d. – 16:15 val. https://bit.ly/3Egx5PF
Lapkričio 30 d. – 18:00 val. https://bit.ly/2ZmoewK

Informacijos šaltinių paieškos apžvalga

Šiuose mokymuose sužinosite kaip surasti studijoms ir mokslui tinkamus informacijos šaltinius duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemos, kaip juos atsirinkti bei gauti jų aprašus literatūros sąrašui pagal APA citavimo taisykles. Mokymų trukmė – 1 val. 30 min. Registracija:

Lapkričio 9 d. – 15:25 val. https://bit.ly/3vSQZgU
Lapkričio 17 d. – 17:15 val. https://bit.ly/3pEsUJE
Lapkričio 24 d. – 18:00 val. https://bit.ly/2XLDcfj
Lapkričio 29 d. – 16:30 val. https://bit.ly/3jEQeDg

Mokslinės informacijos paieška EBSCO duomenų bazėse

Šiuose mokymuose sužinosite kaip atlikti išsamią paiešką EBSCO duomenų bazėse, rasti ir atrinkti reikiamus šaltinius mokslo bei studijų darbams, gauti aprašus literatūros sąrašui, gauti automatinį citavimą iš EBSCO el. knygų. Mokymų trukmė – 1 valanda. Registracija:

Lapkričio 15 d. – 15:30 val. https://bit.ly/3jFfysD

Mokslinės informacijos paieška Taylor & Francis ir SpringerLink duomenų bazėse

Šiuose mokymuose sužinosite kaip atlikti išsamią paiešką ir rasti mokslinius straipsnius prenumeruojamose duomenų bazėse, gauti straipsnių aprašus literatūros sąrašui. Mokymų trukmė – 1 valanda. Registracija:

Lapkričio 10 d. –  11:45 val. https://bit.ly/3pIHP5D

Paieška Kauno kolegijos virtualioje bibliotekoje (KK VB) ir Lietuvos virtualioje bibliotekoje (LVB)

Mokymai, kuriuose išsamiai susipažinsite su KK VB ir LVB skirtumais ir išteklių įvairove, sužinosite kaip rasti įvairių rūšių šaltinius studijoms ir mokslui, atsirinkti reikiamus šaltinius ir gauti jų aprašus literatūros sąrašui pagal APA taisykles. Mokymų trukmė – 1 valanda. Registracija:

Lapkričio 26 d. – 11:10 val. https://bit.ly/3GqXxIy

Mokslinės informacijos paieška Semantic Scholar, Google Scholar ir PubMed portaluose

Šiuose mokymuose sužinosite apie mokslinės informacijos paiešką Semantic Scholar, Google Scholar ir PubMed portaluose, kuo jie skiriasi nuo duomenų bazių, kaip atlikti šaltinių atranką, gauti viso teksto šaltinius bei šaltinių aprašus literatūros sąrašui. Mokymų trukmė – 1 valanda. Registracija:

Lapkričio 17 d. – 12:40 val. https://bit.ly/3b9GhJd


Jeigu negavote kvietimo ar turite kitų klausimų dėl mokymų, prašome rašyti Jūratei Daubarienei (jurate.daubariene@go.kauko.lt).  

Mokymai organizuojami kiekvieną mėnesį. Jeigu neliko laisvų vietų šį mėnesį ar netinkamas mokymų laikas, galite palaukti kito mėnesio arba parašyti informacijos konsultantei Jūratei Daubarienei. Gali būti, jog jus užregistruos papildomai arba galėsite susitarti dėl papildomų mokymų ar individualios konsultacijos.