Tarptautinę mokslinę studentų konferenciją „Idėjų forumas 2024“ lydinti paroda – jungtinė tvarios mados kolekcija „Buvom vaikai…“

Kviečiame į antrame bibliotekos aukšte eksponuojamą tarptautinę mokslinę studentų konferenciją „Idėjų forumas 2024“ lydinčią parodą – jungtinę tvarios mados kolekciją „Buvom vaikai…“.

Drabužių kolekciją sukūrė Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Mados dizaino studijų programos DM1 grupės studentės: Emilija Bertašiūtė, Dovilė Deveikytė, Rugilė Kaikarytė, Samanta Skromovaité, Fausta Skudrytė, Monika Teišerskytė ir Gabija Žymančiūtė. Kūrybinis projektas buvo įgyvendintas II kurso studijų dalykų „Aprangos projektavimas 3“ ir „Konstravimo ir siuvimas 3“ paskaitų metu.

Su šia drabužių kolekcija nusikeliama į vaikystės dienas, kuomet svarbiausia būdavo leisti laiką kieme su draugais, vietoj namų darbu žiūrėti filmukus ir būti vaiku, kuris žvelgia į pasaulį savo didelėmis, smalsiomis akimis. Kiekvienam iš mūsų reikėtu prisiminti ir niekada nepamiršti savo „jaunojo aš“, nes iš to mažo vaiko išauga nuostabi asmenybė su didelėmis svajonėmis. Drabužių kolekcijos įgyvendinimui buvo perdaromi seni ir nebedėvimi drabužiai.

Kūrybinio projekto vadovės: Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Mados dizaino studijų programos lektores Stella Justina Kasperavičienė ir Indrė Spitrytė.