Studentų kūrinių paroda „Nuo portretų iki moters torsų interpretacijų“

Kviečiame į antrame bibliotekos aukšte eksponuojamą Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijos Stiklo, keramikos, odos, tekstilės meno studijų programos studentų parodą „Nuo portretų iki moters torsų interpretacijų“.

Mažosios stiklo skulptūros parodoje „Nuo portretų iki moters torsų interpretacijų“ atsiskleidžia unikalus stiklo, kaip medžiagos, prisitaikymas prie originalių jaunųjų menininkų idėjų. Darbas su stiklu reikalauja atidos, kruopštumo, smulkiausių detalių apgalvojimo, o tam skirtas laikas suteikia plačias galimybes išnaudoti tiek technines, tiek estetines stiklo medžiagos savybes. Stikliniuose moterų torsuose studentai subtiliai paskatina žiūrovą pažvelgti į kūną ne kaip į objektą, o pamąstyti apie tai, kiek daug galimybių jis suteikia: judėti, jausti, per skirtingus pojūčius pažinti supančią aplinką. Portretų serijoje jaunieji menininkai pratęsia idėją į žmogų žvelgti giliau, nepasikliauti išore, pirmuoju įspūdžiu.

Parodos „Nuo portretų iki moters torsų interpretacijų“ dalyviai: Simona Tuomenaitė, Raminta Leonavičiūtė, Marija Šimaitytė, Alicija Garbatavičiūtė, Laurinta Praščiūnaitė, Monika Imbrasaite, Aurelija Nečionytė.

Parodos kuratorė: Sigita Grabliauskaitė.

Daugiau informacijos apie parodą rasite Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto interneto svetainėje.