Praktiniai balandžio mėnesio bibliotekos ir O’Reilly for Higher Education duomenų bazės atstovų mokymai

Studentai ir dėstytojai kviečiami į praktinius bibliotekos mokymus apie informacijos šaltinių paiešką, literatūros analizę, šaltinių citavimą ir dirbtinio intelekto įrankių etišką naudojimą studijų darbuose. Taip pat kviečiame dalyvauti mokymuose (anglų k.), kuriuos ves O’Reilly for Higher Education duomenų bazės atstovai. Mokymuose sužinosite kaip ieškoti informacijos ir naudotis naujai prenumeruojama duomenų baze O’Reilly for Higher Education.

BIBLIOTEKOS MOKYMAI

Mokymai vyksta kontaktiniu ir nuotoliniu būdu. Į bibliotekos mokymus prašome registruotis iš anksto, į nuotolinius bibliotekos mokymus jungtis galima tik su kolegijos el. paštu.

Radau. Rašau. Cituoju. | NUOTOLINIAI MOKYMAI

Mokymai apie šaltinių paiešką duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemose, literatūros analizę, šaltinių citavimą ir perfrazavimą, literatūros sąrašo sudarymą bei Kauno kolegijoje vykdomą plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 val. Prašome į nuotolinius mokymus registruotis iš anksto, paspaudus tinkamą laiką:

Balandžio 8 d. – 10.00 val.
Balandžio 17 d. – 16.45 val.

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/jnn-jnyd-gfm

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus dokumentą su pateiktomis nuorodomis ir prisijungimais prie visų informacijos šaltinių.

Radau. Rašau. Cituoju. | KONTAKTINIAI MOKYMAI BIBLIOTEKOJE (Anglų k.)

Mokymai apie šaltinių paiešką duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemose, literatūros analizę, šaltinių citavimą ir perfrazavimą, literatūros sąrašo sudarymą bei Kauno kolegijoje vykdomą plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 30 min. Mokymai vyks bibliotekoje (Pramonės pr. 22A, 208 kab.). Prašome į kontaktinius mokymus registruotis iš anksto:

Balandžio 30 d. – 10.00 val.

Dirbtinio intelekto įrankių etiškas naudojimas studijų darbuose | NUOTOLINIAI MOKYMAI

Mokymai apie tinkamą dirbtinio intelekto įrankių naudojimą studijų darbuose, atsižvelgiant į akademinės etikos principus ir plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 val. Prašome į nuotolinius mokymus registruotis iš anksto:

Balandžio 12 d. – 13.00 val.

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/jnn-jnyd-gfm

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus „Dirbtinio intelekto įrankių etiško naudojimo gaires Kauno kolegijoje“.

Primename, kad mokymų „STUDIJŲ RAŠTO DARBŲ MAKETAVIMAS“ filmuką galite peržiūrėti bibliotekos YouTube grojaraštyje.

O’Reilly for Higher Education DUOMENŲ BAZĖS ATSTOVŲ MOKYMAI

O’Reilly for Higher Education DUOMENŲ BAZĖS ATSTOVŲ MOKYMAI | NUOTOLINIAI (Anglų k.)

Mokymai apie naujai prenumeruojamą informacinių technologijų sričių ir su jomis susijusių temų mokymosi išteklių duomenų bazę O’Reilly for Higher Education ir joje esančių šaltinių paiešką. Duomenų bazėje galima rasti virš 50000 įvairių šaltinių: el. knygų, audioknygų, vaizdo įrašų, kursų medžiagos, ekspertų grojaraščių bei naudotis įprasta paieška, filtruoti rezultatus pagal temas, leidėjus ir kt. Mokymų trukmė – 1 val. Mokymai vyks anglų kalba.

Balandžio 10 d. – 14.00 val.

Mokymų nuoroda – https://teams.microsoft.com/l/meetup-join/

Kilus klausimų dėl mokymų arba norint atšaukti bibliotekos mokymų registraciją prašome rašyti el. paštu: biblioteka@go.kauko.lt