MIRKT Protmūšis Kauno kolegijos bibliotekoje

Kviečiame Kauno kolegijos bendruomenės narius registruotis ir dalyvauti Kauno kolegijos Bibliotekoje ir mokslinės komunikacijos centre organizuojamame protmūšyje. Medijų ir informacinio raštingumo savaitės proga organizuojamo protmūšio metu Kauno kolegijos studentai, dėstytojai ir darbuotojai turės galimybę laimėti puikių Kauno kolegijos ir partnerių prizų.

Promūšis vyks 2023 m. spalio 26 d. 14 val.
Norintys dalyvauti protmūšyje turi užsiregistruoti adresu: https://forms.gle/T6JqhBeLfKjKV6XMA
Tikslų kabineto numerį ir kitą aktualią informaciją registruotiems dalyviams atsiųsime prieš protmūšį.

„Pasaulinė medijų ir informacinio raštingumo savaitė yra puiki proga pakviesti ir sutelkti žmones kalbėti, diskutuoti ir dalintis savo patirtimi medijų ir informacinio raštingumo klausimais. Sklindant gandams ir iškreipiant faktus, riba tarp tiesos ir melo tampa sunkiai pastebima,“ sako UNESCO generalinė direktorė Audrey Azoulay. Pasak jos, „tai griauna mūsų visuomenės ir demokratijos pagrindus ir net kelia pavojų gyvybėms, kadangi platinama netikra informacija apie vaistus, skiepus, kurstoma neapykanta, skatinamas rasizmas. Tokiame informacijos sraute reikia daugiau atskaitos taškų ir racionalesnio mąstymo. Štai kodėl medijų ir informacinis raštingumas yra pagrindinis XXI amžiaus piliečių įgūdis“.