Pasiskolintų knygų grąžinimo pratęsimas internetu

Nuo šiol visi bibliotekos skaitytojai gali savarankiškai prasitęsti pasiskolintų knygų grąžinimo terminą internetu. Jums tereikia:

1) atverti Virtualią biblioteką https://vb.kaunokolegija.lt/
2) spragtelėti Svečias ir Prisijungti,  įrašyti savo kolegijos el. pašto vardą (iki @) ir slaptažodį,
3) prisijungus spragtelėti savo pavardę ir Mano bibliotekos kortelė,
4) atsivėrusiame pasiskolintų knygų sąraše paspauskite Pratęsti visus.
Spragtelėję Išdavimai matysite išsamesnę informaciją ir galimybę pratęsti konkrečias knygas.

Savarankiškai galite pratęsti vieną kartą knygas, kurios buvo pasiskolintos savaitei ar mėnesiui. Semestrui išduotos knygos nepratęsiamos. Taip pat negalima pratęsti knygų, jeigu vėluojate grąžinti arba turite delspinigių. Tokiu atveju, grąžinkite knygas ir kreipkitės į bibliotekos darbuotoją dėl delspinigių sumos sumokėjimo. Atkreipiame dėmesį, jog yra nustatytas maksimalus delspinigių dydis ir labai didelių sumų mokėti nereikia. Visada, prieš mokant delspinigius, prašome delspinigių sumą pasitikslinti pas bibliotekos darbuotojus.