Kviečiame į leidinių parodą „Europos Sąjungos aktualijos ir sanglaudos politika“

Paroda skirta informuoti visuomenę, ypač jaunimą, apie Europos Sąjungos sanglaudos politiką, Teisingos pertvarkos fondo ir Europos ekonomikos gaivinimo plano įgyvendinimo aktualijas, didinti ES sanglaudos politikos matomumą.

Leidinių paroda eksponuojama Kauno kolegijos bibliotekos ir informacijos išteklių centre (3 aukšte, Pramonės pr. 22A) ir Kauno kolegijos Tauragės skyriuje (3 aukšto fojė, Aerodromo g. 6) bei interaktyviu būdu Kauno kolegijos bibliotekos ir informacijos išteklių centro interneto svetainėje.

Paroda vykdoma įgyvendinant projektą „Informavimo priemonių ciklas apie ES sanglaudos politiką ir jos poveikį piliečių gyvenimo kokybei“ pagal Europos Komisijos kvietimą 2020CE16BAT099 „Parama informavimo priemonėms, susijusioms su ES sanglaudos politika“. Projektą įgyvendina Kauno kolegijos Verslo fakulteto Vadybos ir teisės katedra, bei Tauragės skyrius.

Paroda parengta bendradarbiaujant su Kauno ir Tauragės Europe Direct informacijos centrais.

Leidinių paroda „Europos Sąjungos aktualijos ir sanglaudos politika“

Paroda bus eksponuojama iki 2022 m. birželio mėn.