Laikina prieiga prie medicinos srities Visible Body interaktyvių el. išteklių

Kauno kolegijos bendruomenei laikinai iki gruodžio 12 d. atverti interaktyvūs Visible Body el. ištekliai: Human Anatomy Atlas 2023+, Visible Biology, Anatomy & Physiology, Muscle Premium, Physiology Animations.

Norėdami atverti išteklius, turite būti kolegijos interneto tinkle (esant namuose, prie kolegijos tinklo galima prisijungti per VPN), paspausti nuorodą https://websuite.visiblebody.com/ ir prisiregistruoti per Google paskyrą.

Informacija apie interaktyvius Visible Body el. išteklius:

  • Human Anatomy Atlas 2023+yra išsamus ir paprastai naudojamas 3D žmogaus kūno nuorodų ir studijų įrankis. Įrankio turinio sąrašas ir pagrindinės savybės.
  • Visible Biology – įrankis, kuris biologiniams konceptams ir procesams suteikia įtraukiantį 3D vaizdą. Taip pat paprastus valdiklius ir interaktyvius modeliavimus, kuriuos galima peržiūrėti iš kelių perspektyvų. Įrankio turinio sąrašas ir pagrindinės savybės.
  • Anatomy & Physiology – įrankis, kuris suteikia galimybę žingsnis po žingsnio pažinti kiekvieną žmogaus kūno sistemą. Įrankio turinio sąrašas ir pagrindinės savybės.
  • Muscle Premium – įrankis, kuriame pateikiama išsami informacija apie skeleto ir raumenų struktūras ir funkcijas bei įprastas traumas ir būsenas. Įrankio turinio sąrašas ir pagrindinės savybės.
  • Physiology Animations – vaizdo įrašų nuorodų atlasas su 3D animacija, kurioje pateikiama informacija apie fiziologiją ir paplitusias ligas. Įrankio turinio sąrašas.