Knygų paroda „Meno terapija grąžinanti sielos ramybę“

Kviečiame į trečiame bibliotekos aukšte eksponuojamą knygų parodą „Meno terapija grąžinanti sielos ramybę“. Parodoje eksponuojamos knygos susijusios su emocinės sveikatos ir meno – muzikos, šokio, dailės bei teatro terapijos temomis. Gyvendami streso ritmu ir išgyvendami kritines situacijas dažnai ignoruojame savo pojūčius, dėl šios priežasties paroda skatina atsigręžti į save bei rūpintis savo emocine sveikata, pojūčiais ir jausmais.

Meno terapijos taikymas gali padėti valdyti elgesį, suprasti savo jausmus, sumažinti stresą ir nerimą bei auginti pasitikėjimą savimi. Menas gali padėti atpažinti ir pripažinti savo emocijas, reflektuoti patirtis, išvengti emocinių konfliktų, o taip pat skatina kūrybiškumą, sąmoningumą ir asmeninį augimą.