Bibliotekos paslaugos karantino metu ir darbo laikas šventiniu laikotarpiu

Bibliotekos paslaugos karantino metu:

• Bibliotekos nurodytu metu galima pasiskolinti knygas. Knygas reikia užsakyti iš anksto internetu.
  • Bibliotekoje pasiskolintas knygas galima grąžinti. Knygas reikia įmesti į knygų grąžinimo dėžę prie bibliotekos įėjimo antrame aukšte. Norint grąžinti knygas nereikia įeiti į biblioteką. Knygas galima grąžinti ir tuomet, kai biblioteka nedirba.
  • Karantino metu yra skaičiuojami delspinigiai, knygų grąžinimo laikotarpį reikia pratęsti. Pratęsti knygų laikotarpį reikia savarankiškai internetu savo paskyroje, pratęsimų kartai nėra ribojami. Jeigu nepavyksta pratęsti savarankiškai ar kyla neaiškumų, rašykite el. paštu: biblioteka@go.kauko.lt
  • Karantino metu yra teikiamos nuotolinės konsultacijos ir mokymai, galima naudotis el. ištekliais.

Bibliotekos darbo laikas šventiniu laikotarpiu:

• gruodžio 21-22 d.   nuo 8 iki 16 val.
  • gruodžio 23 d.        nuo 8 iki 15 val.
  • gruodžio 28-31 d. biblioteka dirba tik nuotoliniu būdu (knygos nebus skolinamos, nuotolinės konsultacijos teikiamos nuo 8 iki 16 val.)

Kitomis dienomis biblioteka dirba įprastu laiku (darbo dienomis nuo 8 iki 19 val., penktadieniais iki 17 val., savaitgaliais nedirba).