Biblioteka kviečia į lapkričio mėnesio nuotolinius mokymus

Kviečiame dėstytojus ir studentus į bibliotekos praktinius mokymus, kurie vyks nuotoliniu būdu su Hangouts Meet by Google įrankiu. Prašome pasirinkti ir iš anksto užsiregistruoti į norimus mokymus. Registruojantis būtina nurodyti savo kolegijos el. pašto adresą. Kvietimą su nuoroda į mokymus, užsiregistravusieji gauna vieną dieną prieš mokymus tik į kolegijos el. paštą. Būtina į mokymus jungtis taip pat tik su savo kolegijos el. paštu. 

Norėdami užsiregistruoti į mokymus, paspauskite nuorodą ir užpildykite registracijos formą.

NUOTOLINIAI MOKYMAI 

Literatūros analizė ir šaltinių citavimas

Šiuose mokymuose sužinosite kaip atlikti literatūros analizę, cituoti ir perfrazuoti šaltinius, sudaryti literatūros sąrašą, susipažinsite su Kauno kolegijoje vykdoma plagiato prevencija. Mokymų trukmė – 1 valanda. Registracija:

Lapkričio 10 d. – 17:55 val. https://bit.ly/3EQxGvf
Lapkričio 22 d. – 12:45 val. https://bit.ly/3D35LqD
Lapkričio 30 d. – 10:25 val. https://bit.ly/3gdXlDO

Informacijos šaltinių paieška

Šiuose mokymuose sužinosite kaip surasti studijoms ir mokslui tinkamus informacijos šaltinius duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemos, kaip juos atsirinkti bei gauti jų aprašus literatūros sąrašui pagal APA citavimo taisykles. Mokymų trukmė – 1 val. 30 min. Registracija:

Lapkričio 8 d. – 17:55 val. https://bit.ly/3SdYk4g
Lapkričio 24 d. – 14:25 val. https://bit.ly/3MyOsAG

Prieš prasidedant mokymams rekomenduojame jiems pasiruošti. Pateikiame Jums dokumentą su pateiktomis nuorodomis ir prisijungimais prie visų informacijos šaltinių.

Paieška Kauno kolegijos virtualioje bibliotekoje

Šiuose mokymuose išsamiai susipažinsite su atsinaujinusia Kauno kolegijos virtualia biblioteka, kaip atlikti paiešką ir kaip rasti įvairių rūšių šaltinius studijoms ir mokslui. Mokymų trukmė – 1 val. Registracija:

Lapkričio 9 d. – 16:00 val. https://bit.ly/3ELpwUT
Lapkričio 17 d. – 15:30 val. https://bit.ly/3D31lja
Lapkričio 23 d. – 10:55 val. https://bit.ly/3s0Eu1A

Paieška užsienio prenumeruojamose duomenų bazėse

Šiuose mokymuose išsamiai susipažinsite su visomis prenumeruojamomis mokslinės informacijos paieškos sistemomis/duomenų bazėmis, bei kaip atlikti paiešką ir rasti šaltinius mokslo ir studijų darbams jose. Mokymų trukmė – 1 val. Registracija:

Lapkričio 15 d. – 11:45 val. https://bit.ly/3D3w3sO
Lapkričio 22 d. – 17:20 val. https://bit.ly/3CJwQ0G

Studijų rašto darbų maketavimas

Šiuose naujuose mokymuose išmoksite, kaip taisyklingai sumaketuoti (įforminti) savo studijų rašto darbus pagal Kauno kolegijos rašto darbų įforminimo reikalavimus. Mokymų trukmė – 1 val. Registracija:

Lapkričio 16 d. – 14:30 val. https://bit.ly/3zDdZUj 
Lapkričio 29 d. – 16:15 val. https://bit.ly/3gBCydn 

Prieš prasidedant mokymams rekomenduojame jiems pasiruošti. Pateikiame Jums dokumentus, kuriuose rasite pagal reikalavimus sumaketuoto baigiamojo darbo šabloną, bei studijų rašto darbų maketavimo patarimus.


Jeigu negavote kvietimo ar turite kitų klausimų dėl mokymų (išskyrus mokymus „Studijų rašto darbų maketavimas“), prašome rašyti Jūratei Daubarienei (jurate.daubariene@go.kauko.lt).  

Jeigu negavote kvietimo ar turite kitų klausimų dėl mokymų „Studijų rašto darbų maketavimas“, prašome rašyti Vaivai Šalaševičiūtei (vaiva.salaseviciute@go.kauko.lt).

Mokymai organizuojami kiekvieną mėnesį. Jeigu neliko laisvų vietų šį mėnesį ar netinkamas mokymų laikas, galite palaukti kito mėnesio arba parašyti informacijos konsultantei Jūratei Daubarienei. Gali būti, jog jus užregistruos papildomai arba galėsite susitarti dėl papildomų mokymų ar individualios konsultacijos.