Biblioteka kviečia į gruodžio mėnesio nuotolinius mokymus

Kviečiame dėstytojus ir studentus į bibliotekos praktinius mokymus, kurie vyks nuotoliniu būdu su Hangouts Meet by Google įrankiu. Prašome pasirinkti ir iš anksto užsiregistruoti į norimus mokymus. Registruojantis būtina nurodyti savo kolegijos el. pašto adresą. Kvietimą su nuoroda į mokymus, užsiregistravusieji gauna vieną dieną prieš mokymus tik į kolegijos el. paštą. Būtina į mokymus jungtis taip pat tik su savo kolegijos el. paštu. 

Norėdami užsiregistruoti į mokymus, paspauskite nuorodą ir užpildykite registracijos formą.

NUOTOLINIAI MOKYMAI 

Literatūros analizė ir šaltinių citavimas

Šiuose mokymuose sužinosite kaip atlikti literatūros analizę, cituoti ir perfrazuoti šaltinius, sudaryti literatūros sąrašą, susipažinsite su Kauno kolegijoje vykdoma plagiato prevencija. Mokymų trukmė – 1 valanda. Registracija:

Gruodžio 8 d. – 9:35 val. http://bit.ly/3EuUPBg
Gruodžio 15 d. – 15:30 val. http://bit.ly/3UXxXS5
Gruodžio 21 d. – 18:00 val. http://bit.ly/3ElT7SS

Informacijos šaltinių paieška

Šiuose mokymuose sužinosite kaip surasti studijoms ir mokslui tinkamus informacijos šaltinius duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemos, kaip juos atsirinkti bei gauti jų aprašus literatūros sąrašui pagal APA citavimo taisykles. Mokymų trukmė – 1 val. 30 min. Registracija:

Gruodžio 1 d. – 15:25 val. http://bit.ly/3AygXKb
Gruodžio 20 d. – 18:00 val. http://bit.ly/3OtFwgT

Prieš prasidedant mokymams rekomenduojame jiems pasiruošti. Pateikiame Jums dokumentą su pateiktomis nuorodomis ir prisijungimais prie visų informacijos šaltinių.

Paieška Kauno kolegijos virtualioje bibliotekoje

Šiuose mokymuose išsamiai susipažinsite su atsinaujinusia Kauno kolegijos virtualia biblioteka, kaip atlikti paiešką ir kaip rasti įvairių rūšių šaltinius studijoms ir mokslui. Mokymų trukmė – 1 val. Registracija:

Gruodžio 6 d. – 11:40 val. https://bit.ly/3ViOcZB
Gruodžio 13 d. – 15:30 val. http://bit.ly/3tKsodX

Paieška užsienio prenumeruojamose duomenų bazėse

Šiuose mokymuose išsamiai susipažinsite su visomis prenumeruojamomis mokslinės informacijos paieškos sistemomis/duomenų bazėmis, bei kaip atlikti paiešką ir rasti šaltinius mokslo ir studijų darbams jose. Mokymų trukmė – 1 val. Registracija:

Gruodžio 7 d. – 13:25 val. http://bit.ly/3OxxFir
Gruodžio 14 d. – 10:20 val. http://bit.ly/3UW2boF

Studijų rašto darbų maketavimas

Šiuose naujuose mokymuose išmoksite, kaip taisyklingai sumaketuoti (įforminti) savo studijų rašto darbus pagal Kauno kolegijos rašto darbų įforminimo reikalavimus. Mokymų trukmė – 1 val. Registracija:

Gruodžio 12 d. – 16:15 val. http://bit.ly/3gp89PP

Prieš prasidedant mokymams rekomenduojame jiems pasiruošti. Pateikiame Jums dokumentus, kuriuose rasite pagal reikalavimus sumaketuoto baigiamojo darbo šabloną, bei studijų rašto darbų maketavimo patarimus.


Jeigu negavote kvietimo ar turite kitų klausimų dėl mokymų, prašome rašyti el. paštu: biblioteka@go.kauko.lt