Praktiniai vasario mėnesio bibliotekos mokymai

Studentai ir dėstytojai kviečiami į praktinius bibliotekos mokymus apie informacijos šaltinių paiešką bei literatūros analizę ir šaltinių citavimą.

Taip pat kviečiame dalyvauti naujuose bibliotekos mokymuose „Dirbtinio intelekto įrankių etiškas naudojimas studijų darbuose“, kuriuose sužinosite kaip tinkamai pasitelkti dirbtinį intelektą rašant studijų darbus, atsižvelgiant į akademinės etikos principus ir plagiato prevenciją.

Mokymai vyksta kontaktiniu arba nuotoliniu būdu. Į bibliotekos mokymus prašome registruotis iš anksto, į nuotolinius mokymus jungtis galima tik su kolegijos el. paštu.

Radau. Rašau. Cituoju. | KONTAKTINIAI MOKYMAI BIBLIOTEKOJE

Mokymai apie šaltinių paiešką duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemose, literatūros analizę, šaltinių citavimą ir perfrazavimą, literatūros sąrašo sudarymą bei Kauno kolegijoje vykdomą plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 val. Mokymai vyksta bibliotekoje (208 k.). Prašome į kontaktinius mokymus registruotis iš anksto, paspaudus tinkamą laiką:

Vasario 12 d. – 14.30 val.

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus dokumentą su pateiktomis nuorodomis ir prisijungimais prie visų informacijos šaltinių.

Radau. Rašau. Cituoju. | NUOTOLINIAI MOKYMAI

Mokymai apie šaltinių paiešką duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemose, literatūros analizę, šaltinių citavimą ir perfrazavimą, literatūros sąrašo sudarymą bei Kauno kolegijoje vykdomą plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 val. Prašome į nuotolinius mokymus registruotis iš anksto, paspaudus tinkamą laiką:

Vasario 6 d. – 10.00 val.
Vasario 29 d. – 16.45 val. (Perkelti iš vasario 20 d.)

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/jnn-jnyd-gfm

Dirbtinio intelekto įrankių etiškas naudojimas studijų darbuose | NUOTOLINIAI MOKYMAI

Mokymai apie tinkamą dirbtinio intelekto įrankių naudojimą studijų darbuose, atsižvelgiant į akademinės etikos principus ir plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 val. Prašome į nuotolinius mokymus registruotis iš anksto, paspaudus tinkamą laiką:

Vasario 15 d. – 14.30 val.

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/jnn-jnyd-gfm

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus „Dirbtinio intelekto įrankių etiško naudojimo gaires Kauno kolegijoje“.

Kilus klausimų dėl mokymų arba norint atšaukti kontaktinių bibliotekos mokymų registraciją prašome rašyti el. paštu: biblioteka@go.kauko.lt