Praktiniai rugsėjo mėnesio bibliotekos mokymai

Kviečiame studentus ir dėstytojus į praktinius bibliotekos mokymus apie informacijos šaltinių paiešką, literatūros analizę ir šaltinių citavimą bei studijų rašto darbų maketavimą. Mokymai vyks kontaktiniu arba nuotoliniu būdu. Į kontaktinius mokymus prašome registruotis iš anksto (mokymų vietos ribotos), į nuotolinius mokymus registruotis nereikia, bet jungtis galima tik su kolegijos el. paštu.

Informacijos šaltinių paieška | KONTAKTINIAI MOKYMAI BIBLIOTEKOJE

Mokymai apie studijoms ir mokslui tinkamų informacijos šaltinių paiešką duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemose. Taip pat šaltinių atranką bei literatūros sąrašų kūrimą pagal APA citavimo taisykles. Mokymų trukmė – 1 val. Mokymai vyksta bibliotekoje (208 k.). Prašome į kontaktinius mokymus registruotis iš anksto, paspaudus tinkamą laiką:

Rugsėjo 20 d. – 13.30 val.

Rugsėjo 28 d. – 15.20 val.

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus dokumentą su pateiktomis nuorodomis ir prisijungimais prie visų informacijos šaltinių.


Literatūros analizė ir šaltinių citavimas | NUOTOLINIAI MOKYMAI

Mokymai apie literatūros analizę, šaltinių citavimą ir perfrazavimą, literatūros sąrašo sudarymą bei Kauno kolegijoje vykdomą plagiato prevenciją. Mokymų trukmė – 1 val.

Rugsėjo 26 d. – 14.30 val.

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/jnn-jnyd-gfm (registruotis nereikia).


Studijų rašto darbų maketavimas | NUOTOLINIAI MOKYMAI

Mokymai apie taisyklingą studijų rašto darbų maketavimą (įforminimą) pagal Kauno kolegijos rašto darbų įforminimo reikalavimus. Mokymų trukmė – 1 val.

Rugsėjo 25 d. – 16.15 val.

Mokymų nuoroda – https://meet.google.com/mou-ypoz-uwe (registruotis nereikia).

Pasiruošti mokymams galima peržiūrėjus pagal reikalavimus sumaketuoto baigiamojo darbo šabloną, bei studijų rašto darbų maketavimo patarimus.

Kilus klausimų dėl mokymų, prašome rašyti el. paštu: biblioteka@go.kauko.lt