Bibliotekos paslauga „Ištekliai pagal temas“

Biblioteka kviečia naudotis nauja informacijos paieškos priemone – Ištekliai pagal temas. Ištekliai pagal temas, tai bibliotekos interneto puslapyje publikuoti, skirtingoms studijų kryptims ir programoms aktualūs, elektroninių šaltinių paieškos rekomendacijų sąrašai, kurie palengvins ir pagreitins reikalingos informacijos paieškos procesą.

Studentų ir dėstytojų patogumui, paieškos rekomendacijos yra sugrupuotos pagal šaltinio kalbą, prieigą ir rūšis. Naudodamiesi šia priemone rasite pagrindinius, skirtingoms studijų programoms rekomenduojamus šaltinius – Lietuvos ir užsienio mokslines elektronines knygas, vadovėlius ir žurnalus, mokslinius straipsnius ir tyrimus, disertacijas ir studentų baigiamuosius darbus, standartus ir paieškos rezultatus duomenų bazėse.

Išsamią informaciją ir instrukciją rasite vaizdo įraše: