Bibliotekos paslaugos karantino metu

Pagal 2020 m. lapkričio 4 d. Nr. 1226 LR Vyriausybės nutarimo 2.2.6 punktą, karantino metu bibliotekose leidžiamas lankytojų fizinis aptarnavimas užtikrinant nustatytas sąlygas. Kauno kolegijos bibliotekos paslaugos karantino metu:

  • biblioteka darbo dienomis dirba įprastu laiku, šeštadieniais biblioteka nedirba;
  • bibliotekoje galima grąžinti ir pasiskolinti knygas*;
  • karantino metu delspinigiai skaičiuojami įprastai, pasiskolintų knygų grąžinimo laiką reikia pasitikrinti ir pratęsti savo paskyroje*;
  • konsultavimas ir mokymai vyksta nuotoliniu būdu**;
  • galima prieiga prie el. knygų ir kitų el. šaltinių iš namų***.

* Bibliotekos knygas reikia grąžinti į knygų grąžinimo įrenginį prie bibliotekos durų.
* Norimas pasiskolinti bibliotekos knygas reikia iš anksto užsakyti internetu el. kataloge (žr. vaizdo instrukciją). Pasiimti užsakytas knygas galima tik sulaukus bibliotekos patvirtinimo el. paštu.
*Jeigu reikalingos knygos yra paimtos kitų skaitytojų, jas taip pat galima užsakyti internetu ir atsistoti į eilę knygai gauti. Tokiu atveju, skaitytojas negalės pratęsti knygos grąžinimo laikotarpio ir turės grąžinti knygą. Kai skaitytojas grąžins knygą, stoviančiam eilėje bus atsiųstas bibliotekos patvirtinimas el. paštu, jog galima ateiti į biblioteką pasiimti knygą.
* Pasiskolintų knygų grąžinimo laiką reikia pasitikrinti ir pratęsti savo paskyroje prisijungus prie Virtualios bibliotekos (žr. vaizdo instrukciją). Pratęsti savaitei ir mėnesiui paskolintų knygų grąžinimo laikotarpį savo paskyroje galima neribotai, nebent kitas skaitytojas užsakys turimą knygą. Tokiu atveju, knygą reikia grąžinti. Jeigu kyla problemų ar neaiškumų dėl knygų pratęsimo, prašome rašyti el. paštu: biblioteka@go.kauko.lt

** Informacija apie mokymus teikiama bibliotekos naujienose bei šiame puslapyje Mokymai ir konsultacijos.

*** Prenumeruojamomis duomenų bazėmis galima naudotis prisijungus su kolegijos el. pašto vardu ir slaptažodžiu Virtualioje bibliotekoje arba tinklalapyje db.kaunokolegija.lt.

Bibliotekoje lankytojams reikia laikytis saugaus 2 metrų atstumo nuo kitų asmenų, dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas.