Bibliotekos mokymų įrašai apie šaltinių paiešką, atranką, analizę, citavimą ir nurodymą literatūros sąraše

Kviečiame peržiūrėti bibliotekos organizuojamų nuotolinių mokymų vaizdo įrašus ir sužinoti, kaip tinkamai atlikti šaltinių paiešką duomenų bazėse, virtualioje bibliotekoje ir kitose paieškos sistemose. Taip pat, kaip atsirinkti tinkamus šaltinius, analizuoti literatūrą, cituoti ir sukurti literatūros sąrašą pagal APA 7 citavimo taisykles.

Trijų dalių mokymai „INFORMACIJOS ŠALTINIŲ PAIEŠKA“

Mokymai „LITERATŪROS ANALIZĖ IR ŠALTINIŲ CITAVIMAS“

Mokymų įrašai prieinami tik Kauno kolegijos bendruomenei skirtame Moodle Akademinio raštingumo kurse. Norint peržiūrėti mokymų įrašus turite prisijungti prie Moodle su savo Kauno kolegijos prisijungimais.

Primename, kad galite dalyvauti kiekvieną savaitę vykstančiuose nuotoliniuose bibliotekos mokymuose arba susitarti dėl individualių konsultacijų el. paštu: biblioteka@go.kauko.lt