Laikina preiga prie CINAHL Ultimate ir MEDLINE Ultimate duomenų bazių

Iki lapkričio 6 d. kolegijos bendruomenei atverta laikina prieiga prie CINAHL Ultimate ir MEDLINE Ultimate duomenų bazių. Kviečiame išbandyti dvi naujas medicinos duomenų bazes ir praturtinti savo rašto darbus naujausia informacija.

  • CINAHL Ultimate yra pati išsamiausia viso teksto duomenų bazė slaugos ir susijusių sveikatos tyrimų srityje. Ji apima tokias sritis kaip: slauga, biomedicina, bibliotekininkystė sveikatos mokslų srityje, alternatyvioji medicina ir dar 17 susijusių sveikatos mokslų. Duomenų bazėje indeksuojama daugiau nei 5500 žurnalų ir yra daugiau nei 7 milijonai įrašų su archyvais nuo 1937 m. Duomenų bazėje yra visas daugiau nei 1800 viso teksto žurnalų, iš kurių daugiau nei 900 yra aktyvūs viso teksto ne atviros prieigos žurnalai.

    Nuoroda į CINAHL Ultimate duomenų bazę. Prieiga per EBSCO duomenų bazių portalą (kolegijos tinkle prieiga be slaptažodžių, būdami kitur prisijunkite per VPN arba tinklalapyje http://db.kaunokolegija.lt, arba su EBSCO duomenų bazių slaptažodžiu). 
  • MEDLINE Ultimate medicinos specialistams, studentams ir mokslininkams siūlo prieigą prie neprilygstamo įrodymais pagrįsto ir recenzuojamo viso teksto turinio iš geriausių biomedicinos žurnalų. Duomenų bazė suteikia prieigą prie daugiau nei 2800 žurnalų su pilnu tekstu, iš kurių daugiau nei 1600 žurnalų yra aktyvūs viso teksto ne atviros prieigos žurnalai. MEDLINE Ultimate yra autoritetingas medicinos literatūros tyrimų įrankis ir suteikia prieigą prie medicininės informacijos bendrosios medicinos, sveikatos, farmakologijos, neurologijos, molekulinės biologijos, genetikos, genomikos, histologijos, mikrobiologijos ir daugelio kitų medicinos mokslo sričių.

    Nuoroda į MEDLINE Ultimate duomenų bazę. Prieiga per EBSCO duomenų bazių portalą (kolegijos tinkle prieiga be slaptažodžių, būdami kitur prisijunkite per VPN arba tinklalapyje http://db.kaunokolegija.lt, arba su EBSCO duomenų bazių slaptažodžiu). 

Išsamiau apie duomenų bazes bei jų prieigą skaitykite puslapyje Elektroniniai ištekliai.