Knygų paroda „Diplomas kišenėj – kas toliau?“

Kviečiame į III bibliotekos aukšte eksponuojamą knygų parodą „Diplomas kišenėj – kas toliau?“ Studijų baigimas – naujas, išbandymų kupinas, etapas žmogaus gyvenime, kai priimami sprendimai ir pasirinkimai turi būti apgalvojami, derinant lūkesčius ir realybę. Parodoje – knygos apie karjeros galimybes, patarimai rašant motyvacinius laiškus ir gyvenimo aprašymus, taip pat įžvalgos apie aukštojo mokslo institucijas, norintiems tęsti studijas magistrantūroje.

Šiuolaikiniame gyvenime asmens santykis su darbu ir darbine aplinka pakito. Anksčiau buvo vertinamas pastovumas, prieraišumas darbo vietai, stiprūs ryšiai su bendradarbiais ir darbdaviais. Dabar kalbama apie profesinį mobilumą, darbo vietų kaitą, nuolatinį mokymąsi, informacijos svarbą. Planuojant būsimą karjerą, svarbus ir vertybinis aspektas: tai, kas tau asmeniškai svarbu, ką tu vertini labiausiai, kam teiki prioritetus ir ką vertina tavo būsimi darbdaviai, kolegos.“ (Karjeros centras, n.d.).

Karjeros centras. (n.d.). Jaunimo karjeros centras – Siek aukštumų!. Jaunimo karjeros centras – Siek aukštumų! http://karjeroscentras.eu/wp-content/uploads/2015/04/Mokymosi-ir-karjeros-galimybiu-pazinimo-vadovas-studentui-VU-0159.pdf