Karantino metu delspinigiai neskaičiuojami

Kol studijuojate, karantino metu knygų į biblioteką grąžinti nereikia, o delspinigiai už pasiskolintas knygas neskaičiuojami. Jeigu studijas nutraukiate, knygas turite grąžinti. Tai galite padaryti, knygas įmesdami į knygų grąžinimo įrenginį šalia bibliotekos įėjimo.

Nuo kovo 23 d. pasiskolintų knygų grąžinimo terminus, automatiniu būdu, pratęs bibliotekos darbuotojai, skaitytojams dėl to rūpintis nereikia. Jei dėl kokių nors bibliotekos sistemos priežasčių automatinis pratęsimas nebūtų atliktas, delspinigiai vis tiek nebus skaičiuojami. Šiuo laikotarpiu skaitytojai negaus priminimų el. paštu dėl knygų grąžinimo ar raginimų mokėti delspinigius.

Karantino metu skaitytojai bibliotekoje neaptarnaujami ir knygos neskolinamos. Kviečiame naudotis el. ištekliais Virtualioje bibliotekoje ir duomenų bazėse. Iškilusius klausimams, rašykite el. paštu biblioteka@go.kauko.lt