Kviečiame į naujus bibliotekos nuotolinius mokymus „Studijų rašto darbų maketavimas“

Kviečiame dėstytojus ir studentus į naujus bibliotekos praktinius mokymus, kurie vyks nuotoliniu būdu su Hangouts Meet by Google įrankiu. Prašome pasirinkti ir iš anksto užsiregistruoti į norimus mokymus. Registruojantis būtina nurodyti savo kolegijos el. pašto adresą. Kvietimą su nuoroda į mokymus, užsiregistravusieji gauna vieną dieną prieš mokymus tik į kolegijos el. paštą. Būtina į mokymus jungtis taip pat tik su savo kolegijos el. paštu.

Šiuose naujuose mokymuose išmoksite, kaip taisyklingai sumaketuoti (įforminti) savo studijų rašto darbus pagal Kauno kolegijos rašto darbų įforminimo reikalavimus.

Norėdami užsiregistruoti į mokymus, paspauskite nuorodą ir užpildykite registracijos formą.

NUOTOLINIAI MOKYMAI 

Studijų rašto darbų maketavimas

Mokymų trukmė – 45 min. Registracija:

Spalio 11 d. – 16:10 val. https://bit.ly/3rlWzqF
Spalio 24 d. – 17:05 val. https://bit.ly/3C5BSE8

Prieš prasidedant mokymams rekomenduojame jiems pasiruošti. Pateikiame Jums dokumentus, kuriuose rasite pagal reikalavimus sumaketuoto baigiamojo darbo šabloną, bei studijų rašto darbų maketavimo patarimus.

Jeigu negavote kvietimo ar turite kitų klausimų dėl mokymų, prašome rašyti Vaivai Šalaševičiūtei (vaiva.salaseviciute@go.kauko.lt). Mokymai organizuojami kiekvieną mėnesį. Jeigu neliko laisvų vietų šį mėnesį ar netinkamas mokymų laikas, galite palaukti kito mėnesio arba parašyti sklaidos specialistei Vaivai Šalaševičiūtei. Gali būti, jog jus užregistruos papildomai arba galėsite susitarti dėl papildomų mokymų ar individualios konsultacijos.