Atveriami bibliotekos fondai ir erdvės

Biblioteka atveria fondus ir erdves savo skaitytojams. Nuo šiol vėl galima naudotis bibliotekos erdvėmis ir kompiuteriais, savarankiškai ieškoti knygų fonduose ir jas skolintis savitarnos įrenginiais.

Jeigu skaitytojai pageidauja, kad knygos būtų atneštos iš anksto, jas reikia užsisakyti el.paštu ar internetu. Knygas reikia grąžinti kaip ir iki šiol, savarankiškai įmetus jas į  knygų grąžinimo įrenginį prie bibliotekos durų. Karantino metu delspinigiai neskaičiuojami. Nuotoliniu būdu ir toliau teikiamos individualios konsultacijos, informacija el. paštu ir telefonu, kaip visuomet galima naudotis el. ištekliais.

SVARBU:

• bibliotekoje reikia laikytis saugaus atstumo nuo darbuotojų ir kitų skaitytojų, dezinfekuoti rankas, dėvėti kaukes esant arti kitų asmenų, sėdėti nuo kitų asmenų 2 metrų atstumu.
  • pasinaudojus knygomis vietoje bibliotekoje, reikia palikti jas ant stalų arba įdėti į dėžutes šalia knygų lentynų;
  • pasinaudojus bibliotekos kompiuteriu ar kita darbo vieta, reikia pasakyti apie tai darbuotojui, kad būtų dezinfekuota darbo vieta.