Skaitytojų aptarnavimas nuo balandžio 27 d.

Atsižvelgiant į LR Sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimą dėl archyvų, bibliotekų ir muziejų lankymo būtinų sąlygų (2020 m. balandžio 23 d. Nr. V-974), nuo balandžio 27 d. lankytojai į bibliotekos erdves ir atviruosius fondus neįleidžiami. Kolegijos studentai ir darbuotojai gali pasiskolinti ir grąžinti bibliotekos knygas:

• užsakyti knygas iš anksto kolegijos el. paštu, rašydami adresu biblioteka@go.kauko.lt;
  • sulaukę bibliotekos atsakymo el. paštu, atvykti į biblioteką per tris dienas ir pasiimti užsakytas knygas (darbo dienomis nuo 8.30 iki 16.30 val.);
  • grąžinti knygas į knygų grąžinimo įrenginį šalia bibliotekos įėjimo (galima ir tuomet, kai biblioteka nedirba).

Primename, jog biblioteka teikia nuotolines paslaugas, prieigą prie el. išteklių namuose, konsultacijas ir interaktyvius mokymus. Išsamiau bibliotekos svetainėje: https://biblioteka.kaunokolegija.lt/