Kauno kolegijos bibliotekos logotipas Kauno kolegijos bibliotekos moto

Virtuali biblioteka

Kauno kolegijos Virtuali biblioteka <http://vb.kaunokolegija.lt> yra vieno langelio paieška įvairiuose ištekliuose:

  • bibliotekos el. kataloge,
  • kolegijos publikacijų duomenų bazėje,
  • LST standartų kataloge,
  • institucijos prenumeruojamose duomenų bazėse,
  • Lietuvos akademinių institucijų duomenų bazėse,
  • kai kuriose atviros prieigos duomenų bazėse.

Lietuviški šaltiniai dažniausiai yra atvirosios prieigos, todėl juos galite skaityti bet kuriame interneto tinkle. Prenumeruojamomis duomenų bazėmis kolegijoje galima naudotis be jokių prisijungimų. Norėdami jomis naudotis namuose ar kitur, turite prisijungti su kolegijos el. pašto vardu iki @ ir slaptažodžiu tinklalapyje http://db.kaunokolegija.lt arba Virtualioje bibliotekoje.  Taip pat duomenų bazėmis galite naudotis, prisijungę prie kolegijos tinklo per VPN.

Jeigu norite sužinoti prenumeruojamų knygų ar mokslinių žurnalų pavadinimus pagal temas, pasirinkite E. knygos arba E. žurnalai.

Virtualioje bibliotekoje galima greitai rasti studijoms ir mokslui tinkamus šaltinius, bei naudotis šaltinių citavimo paslauga. Tereikia šalia surasto šaltinio spragtelėti kabutes

Virtualioje bibliotekoje suradę bibliotekos knygą ir spragtelėję vietos nuorodą, interaktyviame žemėlapyje matysite lentyną, kurioje padėta reikiama knyga.

Prisijungę Virtualioje bibliotekoje prie savo paskyros (savo bibliotekos kortelės), galite pasižiūrėti iš bibliotekos pasiskolintų knygų sąrašą bei jų grąžinimo terminus, taip pat galite naudotis e.lentyna, rašyti žymes ar komentarus. Kaip prisijungti prie savo paskyros ir pratęsti knygų grąžinimo terminus?