Kauno kolegijos bibliotekos logotipas Kauno kolegijos bibliotekos moto

Ką veikti?

Skaityti leidinius bibliotekoje ir pasiskolinti į namus

Bibliotekos lentynose ar per el. katalogą galite rasti mokomąsias, mokslines, grožines ir saviugdos knygas, standartus ir kitus leidinius. Kaip rasti knygas bibliotekoje, jas pasiskolinti ir grąžinti savitarnos įrenginiais, pažiūrėti jų grąžinimo terminus sužinosite RASK – Leidiniai bibliotekoje.

Skaityti laikraščius ir žurnalus

Bibliotekos antrame ir trečiame aukšte galite rasti prenumeruojamus spausdintus laikraščius, profesinius ir mokslinius žurnalus.

Skaityti elektronines knygas

Biblioteka prenumeruoja daug el. knygų lietuvių bei užsienio kalbomis, kurias galite skaityti kolegijoje ir namuose. Išsamiau apie tai sužinosite RASK – Elektroninės knygos.

Rasti informacijos referatams ir kitiems darbams

Galime pasiūlyti atrinktų ir studijų darbams tinkamų informacijos šaltinių, kuriuos galite rasti Virtualioje bibliotekoje, prenumeruojamose duomenų bazėse ir kituose informacijos ištekliuose. Išsamiau apie tai sužinosite RASK – Elektroniniai šaltiniai duomenų bazėse.

Naudotis kompiuteriais, įrenginiais, internetu ir programomis

Galite naudotis bibliotekos kompiuteriais, naudotis programomis neįgaliesiems ir kt. Išsamiau apie tai sužinosite NAUDOK – Kompiuteriai ir įrenginiai.

Savo nešiojamuosius kompiuterius bibliotekoje galite prijungti prie elektros tinklo ir naudotis bevieliu internetu. Norėdami naudotis bevieliu internetu, pirmą kartą prisiregistruokite.

Naudotis kambariu komandiniam darbui

Komandiniam darbui skirtą 307 kambarį (Pramonės pr. 22A) galite rezervuoti iš anksto parašę el. paštu biblioteka@go.kauko.lt

Studijuoti bei ilsėtis

Rasite įvairių vietų individualioms studijoms ar komandiniam darbui, didelių stalų darbams atlikti, mielų vietų pabendrauti. Tiesiog užeikite, apsidairykite ir pasirinkite sau tinkamiausią vietą.

Konsultuotis ir ugdyti informacinius gebėjimus

Galite konsultuotis bibliotekoje, apsilankyti bibliotekos mokymuose bei seminaruose

Lankyti seminarus, parodas ir renginius

Apie bibliotekoje vykstančius renginius bei kitas aktualias naujienas galite sužinoti bibliotekos naujienose ir Facebook.